Kalite

GELİŞMİŞ FORMÜLASYONLAR VE HASSAS YAPIŞMA TEKNOLOJİSİ

Teknoloji

Atlas Bant olarak teknolojiyi sürekli takip ederek ve en iyi uygulamaları benimseyerek müşterilerimize yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyoruz. Üretimden kalite kontrole kadar tüm süreçlerimize en son teknolojiyi entegre etmeyi hem müşterilerimize hem de ürünümüze borçluyuz. İleri Üretim Yöntemleri, Ar-Ge Odaklı Yaklaşım, Kalite Kontrol ve Sürdürülebilirlik ilkeleriyle ilerliyor, ürünlerimizi bu doğrultuda tasarlıyor ve üretiyoruz.

Devamı için tıklayın

AR-GE

Ar-Ge faaliyetleri sayesinde müşterilerimize özel hazırlanmış ve yüksek performanslı çözümler sunmayı hedefliyoruz. Ar-Ge ekibimiz, ürünlerimizin performansını artırmak için sürekli olarak yeni malzemeler, kaplamalar ve üretim teknikleri üzerinde çalışıyor. Sektör trendlerini yakından takip ediyor ve müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizin bireysel taleplerini değerlendiriyoruz.

Ar-Ge çalışmalarımızda her projeye özel ve esnek bir yaklaşım benimsiyoruz. Gereksinimleri anlamak ve özelleştirilmiş çözümler üretmek için yurtiçi ve yurtdışında iş birlikleri gerçekleştiriyoruz.

En son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üretim süreçlerini optimize ediyoruz. Bu sayede daha verimli, kaliteli ve çevre dostu ürünler geliştiriyoruz. Ar-Ge süreçlerimizin bir parçası olarak ürünlerimizin kalitesini en üst düzeyde tutmaya odaklanıyoruz. Geliştirdiğimiz yeni ürünlerin kalite standartlarına uygunluğunu test ederek müşteri memnuniyetini garanti altına alıyoruz.

Kalite

Kalite politikamız, sunduğumuz ürün ve hizmetlerde en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Müşteri geri bildirimlerine açık, kaynaklarını verimli kullanan ve sürekli iyileştirmeyi hedefleyen bir kalite yönetim sistemini sürdürmeyi kendimize misyon edindik.

Tüm süreçlerde müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılamayı taahhüt ediyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hem finansal hem de çevresel maliyetleri azaltmayı ve karlılığı artırmayı hedefliyoruz. Çevresel ve toplumsal değerlere saygılı, örnek bir kuruluş olarak bilinmekten büyük gurur duyuyoruz. İş hacmimizi sürekli büyüterek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı sürdürülebilir bir hedef olarak görüyoruz.

Sertifikalar

OPTİMUM GERİLME MUKAVEMETİ VE DİRENÇ OPTİMUM GERİLME MUKAVEMETİ VE DİRENÇ
YÜKSEK VERİM İÇİN BASINCA DUYARLI YAPIŞKANLAR